![IMG_6814](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2013/12/IMG_6814-470x705.jpg)
![IMG_6833](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2013/12/IMG_6833-470x313.jpg)
![IMG_6831](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2013/12/IMG_6831-470x313.jpg)
Δερμάτινο jacket GAS, φούτερ G-STAR και φόρμα FRANKLIN MARSHALL (όλα COLLECTIVE),γυαλιά OAKLEY (LUXOTTICA HELLAS),σκούφος ΖΑRA ,παπούτσια ISABEL MARANT
Φωτογραφίες : Μαρία Ντελάκου
Δερμάτινο jacket GAS, φούτερ G-STAR και φόρμα FRANKLIN MARSHALL (όλα COLLECTIVE),γυαλιά OAKLEY (LUXOTTICA HELLAS),σκούφος ΖΑRA ,παπούτσια ISABEL MARANT
Φωτογραφίες : Μαρία Ντελάκου
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για την παροχή των υπηρεσιών της, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας.
Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookie. Προβολή λεπτομεριών
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για την παροχή των υπηρεσιών της, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας.
Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookie. Προβολή λεπτομεριών