Μαύρο - μπλέ, είναι για μένα ο πιο πετυχημένος συνδυασμός χρωμάτων. Το εμπριμέ bomber jacket με την πιο δυναμική σε ύφος φούστα κάνουν ένα τέλειο mix&match. Ρούχα που φορώντας τα ξεχωριστά, μας δίνουν άλλο αποτέλεσμα, όπως για παράδειγμα το μπουφάν αυτό συνδυάζεται τέλεια με μια φόρμα και sneakers και η φούστα με ένα λεπτό πουλόβερ κι ένα ζευγάρι μποτάκια δημιουργεί ένα τέλειο ντύσιμο για τη δουλειά σας.
![IMG_1996](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/02/IMG_1996-870x580.jpg)
![IMG_2053](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/02/IMG_2053-870x580.jpg)
![IMG_2013](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/03/IMG_2013-870x580.jpg)
![IMG_2038](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/03/IMG_2038-870x580.jpg)
Μπουφάν Color Black (21The Fashion Market), φούστα S/S’15 Marks & Spencer, γυαλιά Miu-Miu (Luxottica Hellas S.A.), headband Eclectic Soiree@Panos Kallitsis Salon, παπούτσια S/S’15 Steve Madden (Nak Shoes)
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: PANOSGI
Ευχαριστούμε το ASTIR PALACE για την φιλοξενία