Ασπρό-μαύρο, ρίγες, διαχρονικότητα, στυλ. Το ριγέ έχει φανατικούς οπαδούς αλλά και φανατικούς εχθρούς! Στην πιο κλασική του, χρωματική version θα ικανοποίησει και τα πιο δύσκολα γούστα. Απολαύστε το με αθλητικά, με ένα ζευγάρι σαγιονάρες ή σανδάλια, αλλιώς για τη βραδινή σας έξοδο προτιμήστε πλατφόρμες και μια τσάντα σε έντονο χρώμα. Τολμήστε να "παίξετε" και με εμπριμέ patterns.
![IMG_2048](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/08/IMG_2048-870x1305.jpg)
![IMG_2061](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/08/IMG_2061-870x580.jpg)
Φόρεμα Toi&Moi, παπούτσια All Star (Collective)
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: Μαρία Ντελάκου
Η φωτογράφιση έγινε στο Perfect Touch Permanent Makeup