Βασική προϋπόθεση στις διακοπές μας εκτός από το να έχουμε στυλ είναι να είμαστε άνετες. Και τι πιο άνετο από ένα μακρύ, αέρινο φόρεμα; Το πάρα πολύ λεπτό του jeans ύφασμα μας κρατάει δροσερές και η "τσαχπινιά" του με τα μεγάλα ανοίγματα κάτω από τη μασχάλη του δίνουν το - όσο πρέπει - σέξυ ύφος! Απαραίτητο αξεσουάρ η τεραστίων διαστάσεων animal print υφασμάτινη τσάντα, για να βάζουμε πολλά πράγματα μέσα χωρίς να προβληματιζόμαστε. Και τέλος, τα super, rock σανδάλια είναι στα must have στη γκαρνταρόμπα σας.
![IMG_0574](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/07/IMG_0574-870x1305.jpg)
![IMG_0583](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/07/IMG_0583-870x580.jpg)
![IMG_0591](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/07/IMG_0591-870x580.jpg)
![IMG_0594](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/07/IMG_0594-870x580.jpg)
Φόρεμα Access, τσάντα Nothing Shop (Braccialetti), γυαλιά Komono και σανδάλια Aelia (όλα www.fashionnoiz.com)
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: Μαρία Ντελάκου