Καλοκαίρι και χωρίς λευκά ρούχα και μια αίσθηση δαντέλας γίνεται, δε γίνεται; Το bohemian στυλ επικρατεί και μας συνοδεύει στις όμορφες μέρες του καλοκαιριού. Με ρομαντική διάθεση αυτό το λευκό τοπ με τις τιράντες συνδυάζεται πολύ ωραία με σορτς και φαρδιές παντελόνες, ενώ η φούστα φοριέται τόσο ωραία με το μαγιό μας και με ένα γιλέκο για πιο stylishious εμφανίσεις!
![IMG_9131](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9131-870x1305.jpg)
![IMG_9078](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9078-870x580.jpg)
![IMG_9084](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9084-870x580.jpg)
![IMG_9101-2](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9101-2-870x1305.jpg)
![IMG_9089-2](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9089-2-870x639.jpg)
Μπλούζα Toi&Moi, φούστα Eclectic Soiree @Panos Kallitsis Salon, κολιέ Evinhia (My Rio By Evinhia), σανδάλια Marks&Spencer
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: PANOSGI