Δεν υπάρχει πιο τέλειο από το να μπερδεύονται διαφορετικά pattern υφασμάτων (
![IMG_3001](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/11/IMG_3001-870x1305.jpg)
![IMG_3047](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/11/IMG_3047-870x580.jpg)
![IMG_0648](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/11/IMG_0648-870x580.jpg)
Ζακέτα, πουκάμισο, τζην και παπούτσια όλα Staff Jeans ( Κολοκοτρώνη 5, Κηφισιά ) , γυαλιά Gant (Exarco S.A. )
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: PANOSGI
Δεν υπάρχει πιο τέλειο από το να μπερδεύονται διαφορετικά pattern υφασμάτων (
Ζακέτα, πουκάμισο, τζην και παπούτσια όλα Staff Jeans ( Κολοκοτρώνη 5, Κηφισιά ) , γυαλιά Gant (Exarco S.A. )
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: PANOSGI
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για την παροχή των υπηρεσιών της, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας.
Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookie. Προβολή λεπτομεριών
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για την παροχή των υπηρεσιών της, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας.
Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookie. Προβολή λεπτομεριών