Με καλοκαιρινή διάθεση, για λίγο ακόμα, διάλεξα αυτή την ολόσωμη φόρμα σε παλ χρώμα. Η γραμμή και το σχήμα της φόρμας αυτής ταιριάζει στους περισσότερους σωματότυπους και το χρώμα αυτό αναδεικνύει το μαύρισμα μας. Η πλεκτή τσάντα δίνει μια πιο ανάλαφρη όψη στο ντύσιμο μας και μας κρατάει ακόμη στο mood των καλοκαιρινών μας διακοπών.
![IMG_2104](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/09/IMG_2104-470x313.jpg)
![IMG_2109](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/09/IMG_2109-470x313.jpg)
![IMG_2106](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/09/IMG_2106-470x313.jpg)
![IMG_2092](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/09/IMG_2092-470x705.jpg)
Ολόσωμη φόρμα Stelios Koudounaris, ζώνη και πλατφόρμες από προσωπική συλλογή, τσάντα Eclectic Soiree@Panos Kallitsis Salon
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: Μαρία Ντελάκου