Είναι όλες αγαπημένες μου, η καθεμιά για διαφορετικό λόγο. Μία απ'αυτές βρίσκεται πάντα στο νεσεσέρ των διακοπών.
Η μάσκα λάμψης με ρόδι είναι ιδανική για μετά το ξενύχτι που η επιδερμίδα είναι θαμπή και η όψη μας δείχνει κουρασμένη. Την απλώνετε σε καθαρή επιδερμίδα και την αφήνετε 10 λεπτά. Αμέσως μετά την ξεπλένετε με νερό.
![IMG_8223](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/08/IMG_8223-470x626.jpg)
![IMG_8222](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/08/IMG_8222-470x626.jpg)
Πολύ αγαπημένο face scrub με βερύκοκο. Εγώ το χρησιμοποιώ 2 φορές την εβδομάδα. Είναι ήπιο και δεν ερεθίζει καθόλου το δέρμα.
![IMG_8221](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/08/IMG_8221-470x626.jpg)
Μάσκα σύσφιξης και ανάπλασης με βασιλικό πολτό. Εξαιρετικό προϊόν. Σας έχω πει και στο παρελθόν πόσο αγαπώ το βασιλικό πολτό και πόσο καλό κάνει στο δέρμα.