Ένα φανταστικό φόρεμα με σέξυ διαφάνεια στο πάνω μέρος και τρουκς παντού! Αυτή είναι η επιλογή μου για το φετινό ρεβεγιόν! Σικάτο, σέξυ, διαχρονικό! Αν είστε πιο ροκ, συνδυάστε το με αρβυλάκια...αν είστε πιο κλασικές, βάλτε ένα ψηλοτάκουνο ζευγάρι booties! Βασική λεπτομέρεια: το ιδιαίτερο καλσόν!!!
![](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2019/12/Iliaki-xmas05.jpg)
Make up - μαλλιά: Γιάννης Σίσκος
Φόρεμα Guess, αρβυλάκια Ash, καλσόν από προσωπική συλλογή
Στο www.bloobox.gr θα βρείτε καταπληκτικά brands σε πολύ καλές τιμές