'Eνα τζιν παντελόνι και ένα "ιδιαίτερο" δερμάτινο jacket όπως αυτό, είναι αρκετό για να κάνεις εντύπωση όλη μέρα...ξεκινώντας από το γραφείο ή τα ψώνια και καταλήγοντας ακόμα κι έξω το βράδυ για ένα φαγητό ή ποτό. Ταιριάζει πάρα πολύ με ένα πράσινο πουκάμισο, όπως αυτό εδώ, αλλά θα είναι σούπερ και με ένα απλό λευκό t-shirt γιατί απλά αυτό το jacket είναι key item για κάθε ντουλάπα.
![](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2019/03/Iliaki013-1.jpg)
Make up - μαλλιά: Γιάννης Ζόζουλας
Leather jacket, πουκάμισο και jeans, Pepe Jeans ( Shop&Trade), γυαλιά από προσωπική συλλογή