Το μαύρο κοστούμι είναι το κλασικό ρούχο που πρέπει να υπάρχει σε κάθε γυναικεία ντουλάπα. Θα σε διευκολύνει σε μια ξαφνική έξοδο και θα σε βγάλει πάντα ασπροπρόσωπη! Με ένα λευκό t-shirt ή πουκάμισο, με κάτι εμπριμέ, με γόβα ή με πέδιλο θα είναι πάντα μια safe και στυλάτη επιλογή.
![](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2019/02/Iliaki019.jpg)
Ευχαριστούμε το Grand Hyatt Athens για την φιλοξενία
Μαύρο Σακάκι (θα το βρεις εδώ) και μαύρο παντελόνι (θα το βρεις εδώ) Access Fashion, πέδιλα Tsakiris Mallas