Ετοιμάζετε βαλίτσες για τα νησιά ή τα χωριουδάκια σας; Το Glowbox Απριλίου μας ετοίμασε ένα σούπερ νεσεσέρ πασχαλινών - και όχι μόνο - διακοπών! Τί πρέπει να έχουμε στη βαλίτσα μας; Σίγουρα αφρόλουτρο και κρέμα σώματος, αντιηλιακό, κρέμα για το πρόσωπο και καθαριστικό προσώπου. Όλα αυτά θα τα βρείτε αυτό το μήνα εδώ:
![IMG_3846](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/04/IMG_3846-470x313.jpg)
![IMG_3854](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/04/IMG_3854-470x313.jpg)
Urban Veda καθαριστικό προσώπου και Urban Veda κρέμα ημέρας με τέλεια σύνθεση βοτάνων.
![IMG_3847](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/04/IMG_3847-470x313.jpg)
Μυρίζουν τέλεια και τα δύο! Έχουν άρωμα βανίλιας αλλά έχει και λίγο αμύγδαλο μαζί. Πάντως μυρίζουν υπέροχα….Αφρόλουτρο και κρέμα σώματος I Love.
![IMG_3850](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/04/IMG_3850-470x319.jpg)
Πόσο χάρηκα που βρήκα στο κουτί και την αγαπημένη μου εταιρεία! Δοκιμάστε την κρέμα προσώπου με χρώμα και δείκτη προστασίας της Apivita και θα με θυμηθείτε για άλλη μια φορα!