Έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε τη σαλοπέτα είτε παντελόνι είτε σορτς, τι γίνεται όμως όταν μεταμορφώνεται σε ένα άνετο και δροσερό φόρεμα; Απλά το απολαμβάνουμε και το λατρεύουμε! Είναι το φόρεμα αυτό που δε θα αποχωριστούμε το καλοκαίρι και θα το συνδυάσουμε με το μαγιό μας, με πουκάμισες, με t-shirt και tank top. Επίσης θα βολέψει όλα τα σώματα και θα το φοράμε είτε με τις σαγιονάρες μας ή όποια flat παπούτσια αγαπάμε ή ακόμη και με ψηλά παπούτσια για να το μεταμορφώσουμε από το κοριτσίστικο ύφος στο πιο γυναικείο.
![CL8B4761F](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2017/06/CL8B4761F-870x1349.jpg)
![CL8B4810F](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2017/06/CL8B4810F-870x1306.jpg)
![CL8B4779F](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2017/06/CL8B4779F-870x1305.jpg)
Φόρεμα, μπουστάκι, φουλάρι και clutch όλα Superdry (Shop&Trade)
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες:PANOSGI
Make up-Μαλλιά: Γιάννης Ζόζουλας