Καλά κορίτσια το λατρεύω αυτό το φορεματάκι που με ταξιδεύει στα '60s και φυσικά είναι τέλεια συνδυασμένο με αυτό το ροζ-χρυσό πάλι ρετρό πέδιλο και σκουλαρίκια! Λόγω της γραμμής Α που είναι και που διαθέτει μακριά μανίκια, είναι μια πολύ ωραία ιδέα για κορίτσια που έχουν λίγη κοιλίτσα - στομαχάκι ή και στήθος αλλά έχουν ωραία πόδια να δείξουν!!
![IMG_1117](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2016/06/IMG_1117-870x1305.jpg)
![IMG_1122](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2016/06/IMG_1122-870x1305.jpg)
![IMG_1123](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2016/06/IMG_1123-870x1305.jpg)
![IMG_1130](http://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2016/06/IMG_1130-870x580.jpg)
Φόρεμα Nadia Rapti, σκουλαρίκια και πέδιλα όλα Η&Μ
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: Mαρία Ντελάκου