Peeling, ενυδάτωση και σύσφιξη για δέρμα χωρίς κυτταρίτιδα by Teta's Lab. Αυτά είναι τα 3 πράγματα που μας απασχολουν - σχετικά με το σώμα μας - το καλοκαίρι. Το συγκεκριμένο peeling έχει πολύ ωραίο άρωμα και στοχεύει στη πλήρη απομάκρυνση των νεκρών κυττάρων από την επιδερμίδα. Αποτέλεσμα; Δέρμα πιο απαλό από ποτέ! Αμέσως μετά έρχεται η κρέμα για τα χέρια και τα πόδια με μια ευχάριστη αίσθηση αμυγδάλου και βουτύρου και μια διακριτική μυρωδιά που πιστεύω θα σας αρέσει πολύ. Kαι τέλος η κρέμα που καταπολεμά την όψη "φλοιού πορτοκαλιού", που όλες απεχθανόμαστε σε μεγάλη συσκευασία - 200 ml - για να σας κρατήσει πολλούς μήνες και σε πολύ καλή τιμή, όπως όλα τα συγκεκριμένα προϊόντα. Θα τα βρείτε στο ινστιτούτο της Τέτας στο Χαλάνδρι και στο Κολωνάκι.
![](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_4749.jpg)
New Entry
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για την παροχή των υπηρεσιών της, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας.
Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookie. Προβολή λεπτομεριών
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για την παροχή των υπηρεσιών της, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας.
Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookie. Προβολή λεπτομεριών