Ένα αξεπέραστα θηλυκό και κλασικό στυλ. Το ρετρό πουά συναντά τη δερμάτινη φούστα και το αποτέλεσμα είναι διαχρονικό και ταυτόχρονα με δυναμική άποψη. Να προτιμάτε τα πουκάμισα ή τις μπλούζες με ρεγκλάν μανίκι γιατί κολακεύουν τα μπράτσα και τα δείχνουν πιο αδύνατα. Η ψηλόμεση φούστα με το μήκος της ως τη μέση της γάμπας, "ψηλώνει" και "λεπταίνει" τη φιγούρα! Θα την ευχαριστηθείτε και με μπότες για του χρόνου και με πουλόβερ.
![IMG_8907](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/03/IMG_8907-870x1305.jpg)
![IMG_8901](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/03/IMG_8901-870x1305.jpg)
![IMG_8939](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/03/IMG_8939-870x1305.jpg)
![IMG_8991](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2015/03/IMG_8991-870x1305.jpg)
Πουκάμισο Pepe Jeans (Shop & Trade), φούστα H&M, πέδιλα Steve Madden (Nak Shoes)
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: PANOSGI
Ευχαριστούμε το all day bar Mint στο Παγκράτι για τη φιλοξενία