Τι να πω γι'αυτό το ντύσιμο! Τους χρωματικούς συνδυασμούς του καμηλό με το μπεζ και το βαθύ βασιλικό κόκκινο; Τα εξαιρετικά μαλακά υφάσματα από μετάξι, κασμίρ και το διαχρονικό κοτλέ; Ρούχα τα οποία όσα χρόνια κι αν περάσουν θα βρίσκονται μέσα στη ντουλάπα μας, θα τα φοράμε και θα είναι πάντα στη μόδα! |
![IMG_5637](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/10/IMG_5637-870x1305.jpg)
![IMG_5661-orizontia](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/10/IMG_5661-orizontia-870x580.jpg)
![IMG_5654](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/10/IMG_5654-870x580.jpg)
![IMG_5655](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/10/IMG_5655-870x580.jpg)
![IMG_5656](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/10/IMG_5656-870x580.jpg)
Πουκάμισο, ζακέτα και παντελόνι όλα Lauren By Ralph Lauren (αποκλειστικά στα Notos Galleries), καρφίτσα Eclectic Soirée@Panos Kallitsis Salon, μπότες Ash(The Bag Holargos)
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: Μαρία Ντελάκου