Η ενυδάτωση του σώματος είναι πολύ σημαντική. Να θυμάστε ότι πρέπει να πίνετε πολύ νερό γιατί κάνει πολύ καλό στην επιδερμίδα και να χρησιμοποιείτε μια πολύ καλή κρέμα. Η τελευταία μου ανακάλυψη είναι το Body Butter, που επειδή ακριβώς είναι πιο πηχτά ενυδατώνουν καλύτερα. Η Kiehl's έχει εξαιρετικά προϊόντα για το σώμα και ένα απ'αυτά είναι αυτό που σας παρουσιάζω σήμερα, το οποίο έχει και φοβερή μυρωδιά! Πολύ διακριτική και ταυτόχρονα ιδιαίτερη: θυμίζει λίγο βούτυρο, λίγο μέλι…..θα σας αρέσει πολύ!
![IMG_9009](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/09/IMG_9009-470x352.jpg)