Είναι πολύ αγαπημένο αντικείμενο του νεσεσέρ μου, ειδικά τώρα το καλοκαίρι. Ενυδατώνουν, χαρίζουν ματ αποτέλεσμα, καλύπτουν τις ατέλειες και προστατεύουν απ'τον ήλιο. Εχω καταργήσει το make - up και χρησιμοποιώ μόνο αυτές. Και επειδή έχω δοκιμάσει πολλές σας παρουσιάζω τις 2 αγαπημένες μου.
![IMG_8044](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/07/IMG_8044-470x626.jpg)
Κρέμα πολλαπλής χρήσης της Chanel για υγιή και λαμπερή όψη. Προστατεύει και απ’τον ήλιο. Το αποτέλεσμα είναι μοναδικό και πολύ φυσικό…μόνο αν τη δοκιμάσετε θα καταλάβετε τι εννοώ.
![IMG_8045](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/07/IMG_8045-470x626.jpg)
Αγαπημένη BB Cream της Garnier για μικτές ή λιπαρές επιδερμίδες. Την απλώνετε όπως την συνηθισμένη ενυδατική σας κρέμα σε καθαρή επιδερμίδα. Για να αυξήσετε την κάλυψη, αν έχετε σημαδάκια ή σπυράκια, μη διστάσετε να απλώσετε ακόμα μια στρώση.