Καλό μήνα αγάπες μου! Δεν είναι σαν να έχει βγεί από παραμύθι αυτό το ρούχο; Ένα φόρεμα που εύκολα θα το φορέσετε σε μια κοινωνική εκδήλωση - γάμος, βάφτιση - και αυτό που το κάνει ακόμη πιο ιδιαίτερο και πολύ chic είναι ο διαχρονικός, χρωματικός συνδυασμός του μπεζ-μαύρου.
![IMG_0187](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/07/IMG_0187-470x292.jpg)
![IMG_0199](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/07/IMG_0199-470x705.jpg)
![IMG_0188](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/07/IMG_0188-470x313.jpg)
![IMG_0189](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/07/IMG_0189-470x313.jpg)
![IMG_0199-orizontia](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/07/IMG_0199-orizontia-470x320.jpg)
Φόρεμα Silvian Heach (Shop&Trade), φάκελος από προσωπική συλλογή, πέδιλα Vic Matie (The Bag Holargos)
Φωτογραφίες: Μαρία Ντελάκου