Να άλλο ένα μίνιμαλ, καλό - επίσημο ντύσιμο το οποίο μπορείτε να βάλετε σε μια κοινωνική εκδήλωση. Θυμίζει μπροκάρ ύφασμα κι αυτό που κάνει μοναδικό αυτό το deux piece, είναι αυτή η απίστευτη απόχρωση του ροζ της άμμου. Συνδυάζεται τέλεια με αυτές τις ψάθινες πλατφόρμες.
![IMG_6419](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/06/IMG_6419-470x313.jpg)
![IMG_6414](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/06/IMG_6414-470x313.jpg)
![IMG_6416](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/06/IMG_6416-470x705.jpg)
![IMG_6415](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2014/06/IMG_6415-470x705.jpg)
Τοπ και φούστα όλα KLING (21THE FASHION MARKET), σκουλαρίκια H&M, ξύλινα γυαλιά VUERICH B.(EXARCO S.A.), πλατφόρμες ASH (ASH BOUTIQUE)
Φωτογραφίες: Μαρία Ντελάκου