Το καλοκαίρι είναι η αγαπημένη μου εποχή, όχι μόνο γιατί αλλάζει η διάθεση μου αλλά και γιατί μπορώ να πειραματίζομαι πιο εύκολα με τα ρούχα...δοκιμάζοντας ακόμα και "τρελούς" φαινομενικά συνδυασμούς. Όπως αυτός εδώ: μια τούλινη φούστα με ένα ασύμμετρο t-shirt και παντόφλα! Γιατί όχι; Η τούλινη φούστα από τότε που τη φόρεσε η Κάρι στο Sex and the City έχει γίνει αγαπημένο κομμάτι της γκαρνταρόμπας μου και τη συνδύασα με φλατ σαγιονάρα -σούπερ στυλάτη - γιατί είναι πια καλοκαίρι και προσπαθώ να αποφεύγω όσο μπορώ τα τακούνια.
![](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2018/05/iliaki14.jpg)
σε μια βραδινή έξοδο φορέστε ένα σέξυ πέδιλο
Ασύμμετρη μπλούζα Juicy Couture, Collective Stores, τούλινη φούστα Lili Sidonio,Molly Bracken, σαγιονάρες από προσωπική συλλογή
Η Madonna τη δεκαετία του 80’ έφερε τη φούστα από τούλι στη μόδα και τη φόρεσε με διχτυωτό καλσόν και κορσέ
Make up – Μαλλιά: Γιάννης Σίσκος
![](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2018/05/iliaki15.jpg)