Αγαπημένα δερμάτινα μπουφάν ή και από δερματίνη είναι τα every season ρούχα και αυτά τα οποία μας ακολουθούν χειμώνα-καλοκαίρι. Θα δούμε πως κυκλοφορούν είτε σε μορφή biker είτε στο γνωστό στυλ τύπου jeans jacket, με τρούκς, στάμπες και ραμμένα moto. Τεράστια τάση η οποία βέβαια δεν ταιριάζει σε όλες μας αλλά πιστεύω πως με κάποιο τρόπο η καθεμία μπορεί να το προσαρμόσει και να έχει ένα ωραίο στυλ. Για παράδειγμα μια πολύ κλασική κοπέλα/γυναίκα μπορεί να το συνδυάσει με ένα λευκό t-shirt κι ένα παντελόνι σε γραμμή cigarette ή φαρδιά παντελόνα με εσπαντρίγιες ή αθλητικά. Να ένα ωραίο, χαλαρό στυλ με μια δόση "ροκ"!
![CL8B2610](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2017/05/CL8B2610-870x580.jpg)
![CL8B2634](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2017/05/CL8B2634-870x580.jpg)
![CL8B2631](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2017/05/CL8B2631-870x580.jpg)
![CL8B2636](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2017/05/CL8B2636-870x1305.jpg)
Jacket Stradivarius, φόρεμα Wildwood (Free Shop), γυαλιά Miu-Miu (Luxottica Hellas), παπούτσια από προσωπική συλλογή
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες:PANOSGI