Αυτά τα φορέματα είναι πολύ βολικά για τα ταξίδια, αφενός γιατί είμαστε άνετες και δε ζεσταινόμαστε και αφετέρου γιατί είναι καλύτερα να φοράμε μακριά ρούχα ή παντελόνια γιατί δε γνωρίζουμε την καθαριότητα η οποία γίνεται στα πλοία, λεωφορεία κλπ…Πείτε με υποχόνδρια…δε με πειράζει καθόλου! Άρα ταξιδεύουμε και άνετα και με στυλ, μιας και το συγκεκριμένο φόρεμα ταιριάζει σε όλες μας!
![IMG_0860](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2016/06/IMG_0860-870x580.jpg)
![IMG_0871](https://www.mariailiaki.gr/wp-content/uploads/2016/06/IMG_0871-870x1305.jpg)
Φόρεμα Liu-Jo(Shop&Trade), γυαλιά από προσωπική συλλογή, εσπαντρίγιες Juicy Couture (Collective)
Styling: Ιωάννα Σαλαμούρα
Φωτογραφίες: Μαρία Ντελάκου